Marca Medya
Elazığ
23 Temmuz, 2024, Salı
 • DOLAR
  32.84
 • EURO
  35.69
 • ALTIN
  2540.3
 • BIST
  11100.3
 • BTC
  66151.860$

Nureddin Gül; 'Ceket siyaseti bitmiştir'


Nureddin Gül; 'Ceket siyaseti bitmiştir'
Yeniden Refah Partisi Teşlilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Nureddin Gül, Elazığ’a özel açıklamalar yaptı.

Seçim sonucunda Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye’nin 3. Büyük partisi olmasının büyük bir başarı olduğunu vurgulayan Gül, Elazığ’da da 6 belediye kazanılmasından mutluluk duyduğunu ifade etti

“Değerli Elazığlı hemşerilerim.

Malumunuz olduğu üzere hem Elazığ’ımız için hem de ülkemiz için son derece önemli olan bir yerel seçimi geride bıraktık. Bu seçim ülkemizin bundan sonraki siyasi sürecinin şekillenmesi için oldukça önemliydi. Aziz milletimiz de bu seçimde üzerine düşeni yapmış, Yeniden Refah Partisi’ni Türkiye’nin 3. Büyük partisi yaparak Türkiye’nin yolunu açmış ve geleceğe bir ışık yakmıştır. 

Aziz milletimiz bu seçimde Yeniden Refah Partisi’ni destekleyerek “Ceket Siyasetini” ortadan kaldırmış, “Ceketimi koysam kazanırım” diyenlere büyük bir mesaj vermiştir. Yine bununla beraber bu aziz millet, “Biz hangi katliamı yaparsak yapalım Türkiye’den bir yaptırım gelmiyor, rahatlıkla istediğimiz suçu işleyebiliriz” diye düşünen Zalim İsrail’e büyük bir korku salmıştır. Aynı zamanda başta emeklilerimiz olmak üzere geçim sıkıntısı yaşayan büyük kitleler karşısında hiçbir maaş düzeltmesi yapmayan Ak Parti hükümetinin şapkayı önüne koyup düşünmesi gerektiği mesajını da bu seçim sayesinde milletimiz vermiştir.  Bu nedenle Yeniden Refah Partisi’ne verilen oylar son derece büyük önem arz etmiştir.  

Değerli Elazığlı hemşerilerim,
Yeniden Refah Partisi bu seçimde ülkemizin geleceği için zikrettiğimiz gibi çok önemli bir misyonu omuzlamıştır. Bu misyonu Elazığ’da değerli milletvekilimiz ve adayımız Sn. Faruk Septioğlu yüklenmiştir. Bu kutlu yolculukta Sn. Septioğlu’na ve Partimize güçlü bir destek veren siz değerli hemşerilerime en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Belki yerel yönetimi değiştirecek bir oy alamamış olabiliriz ama verilen bu desteğin çok büyük değişikliklere vesile olacağı aşikardır. 

Bununla beraber, Elazığ’da 6 belediyemizi kazanmış olmaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu da açıkça ifade etmek istiyorum. Yerel yönetimi Yeniden Refah Partisi’ne emanet eden Sivrice, Palu, Alacakaya, Akçakiraz, Beyhan ve Bükardi’ye ayrıca hassaten teşekkürlerimi arz ediyorum. 

Son olarak, Elazığ’ımızın tamamında, başta Elazığ Belediye Başkanı Sn. Şahin Şerifoğulları olmak üzere kazanan tüm belediye başkanlarını -parti ayırt etmeksizin- tebrik ediyor, hayırlı hizmetlerinde başarılar diliyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle sizleri Allah’a emanet ediyor, hürmetle selamlıyorum.”

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dumandağ Grup

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!