Marca Medya
Elazığ
23 Temmuz, 2024, Salı
 • DOLAR
  32.84
 • EURO
  35.70
 • ALTIN
  2539.3
 • BIST
  11100.3
 • BTC
  65944.128$

Magazin dünyasının küsleri...


Magazin dünyasının küsleri...
Düşmanlığın dozunun "kocama dokunma" hashtag'ine çıkana kadar gerilen magazin dünyamızda kimler kimlerle küstü.

Gülben-Yeşim-Seren

Gülben Ergen, Yeşim Salkım ve Seren Serengil arasındaki kavga, Kanal D'de yayımlanan "Magazin D" programında Gülben Ergen'in evli iş adamı Tolga Duğles ile ilişkisi olduğunun iddia edilmesiyle başladı. Bu durum, Seren Serengil'in sosyal medyada Ergen'i hedef alan bir mesaj yayımlaması ve ardından Yeşim Salkım'ın da Ergen hakkında ağır iddialarda bulunmasıyla büyüdü. Serengil sosyal medyada “evli erkekleri yoldan çıkarma” alışkanlığı olduğuna dair bir mesaj yazdı ve sildi. Daha sonra Salkım, Ergen'in kendi eski kocası Hakan Uzan ile ilişkisi olduğunu iddia ederek, Ergen yüzünden Türkiye'den ayrılmak zorunda kaldığını ve maddi-manevi zarara uğradığını söyledi. Seren Serengil de sosyal medya hesabından Ergen’i hedef alan sert bir açıklama yaparak, yazının sonuna “#kocamadokunma” başlıklı bir etiket yazdı. Bu etikette sosyal medyada çokça tartışıldı.

Enis Arıkan - Ezgi Mola

Kendi deyimleriyle iki kardeş olan ikilinin ortaya çıkan küslüğü sevenlerini oldukça üzdü. Düğünden cinsiyet partisine, doğum gününden akşam yemeğine her anlarından beraber olan eski dostların ani küslüğü, hayranları tarafından merak edildi.. Sosyal medyada bir kullanıcıdan, Ezgi Mola ve Enis Arıkan'ın küslüğüne dair yeni bir iddia gündeme geldi.. Enis Arıkan'ın doğuma gitmediği, sonrasında da doğuma gitmemesi yetmiyormuş gibi eve ziyarete de gitmediği iddiası ortaya atıldı. Öte yandan Ezgi ve Enis'in küstüğü ve ortak arkadaşlarının ikiliyi barıştırmak için çaba sarf ettiği iddia edildi.

Murat Cemcir - Ahmet Kural

Bir çok yapımda izleyenleri kahkahalara boğan ikilinin bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar estiği biliniyordu. Murat Cemcir'in Kural'ın düğününe katılmamasıyla ikilinin küs olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz ay Ahmet Kural hakkında konuşan Murat Cemcir, "Aramızda kırgınlık değil, bıkkınlık var. Ahmet'le görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de" demişti. Ahmet Kural, Cemcir'in kendisiyle ilgili açıklamaları hakkında konuştu. Ünlü oyuncu, "Murat ile bu ara görüşmüyoruz. İleride bir gün tekrar bir araya gelebiliriz. Murat'ı seviyorum, yolu açık olsun. Çok fazla bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Oda TV

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dumandağ Grup

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!